خبرگزاری فارس: سیاوش محبی،رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران  با اشاره به اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم اظهار کرد: از ساعت ۱۳ امروز محور هراز از رودهن به سمت شمال مسدود و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ از آب‌اسک به سمت رودهن به صورت یک‌طرفه درآمد و این ممنوعیت تا ساعت ۲ بامداد فردا ادامه دارد
خبرگزاری فارس: سیاوش محبی،رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران  با اشاره به اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم اظهار کرد: از ساعت ۱۳ امروز محور هراز از رودهن به سمت شمال مسدود و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ از آب‌اسک به سمت رودهن به صورت یک‌طرفه درآمد و این ممنوعیت تا ساعت ۲ بامداد فردا ادامه دارد.

وی در پایان متذکر شد: مأموران پلیس راهور با آمادگی صد درصدی و بهره‌گیری از تمامی تجهیزات و امکانات با اکیپ‌های محسوس و نامحسوس در سراسر محورها حضور شبانه‌روزی دارند و با خودروهایی که تخلف حادثه‌ساز انجام دهند برخورد قانونی می‌کنند.

وی اظهار کرد: رانندگان با سرعت مطمئنه حرکت و فاصله طولی مناسبی را با خودرو جلویی داشته ایجاد کنند تا در صورت ورود به ترافیک بتوانند به خوبی کنترل وسیله نقلیه در دست بگیرند.

وی بیان کرد: با توجه به حجم بالای خودروهایی که از شمال کشور به سمت تهران در حرکت هستند ترافیک در محور هراز از شمال به جنوب سنگین است و خودروها به کندی در حال عبور از این محور هستند.

محبی گفت: با توجه به حجم بالای تردد خودروها رانندگان باید رعایت کامل مقررات راهنمایی رانندگی را مدنظر قرار بدهند و از ارتکاب تخلفات حادثه‌ساز پرهیز کنند.

رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه بیشترین حوادث بر اثر خستگی و خواب‌آلودگی رخ می‌دهد، بیان کرد: مسافران و همراهان خودروهایی که به محورهای مواصلاتی کشور وارد می‌شوند به ازای هر دو ساعت رانندگی حداقل ۱۵ دقیقه به استراحت و رفع خستگی بپردازند و پس از تجدیدقوا ادامه مسیر دهند.

رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران تصریح کرد: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور فیروزکوه سنگین و پرحجم بوده و تردد انواع وسایل نقلیه در این محور از جنوب به شمال پرحجم و نیمه‌سنگین در جریان است.

وی خاطرنشان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه در محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم پرحجم و روان در دو مسیر رفت و برگشت حاکم است و خودروها با حجم بالا در حال عبور از این دو جاده مهم هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *