خبرگزاری فارس: روزنامه الریاضیه عربستان خبر داد که عبدالله عطیف، هافبک الهلال در دیدار شب گذشته تیمش با الاهلی مصدوم و مجبور به ترک زمین بازی شد
استقلال در آخرین دیدارش در لیگ قهرمانان آسیا هفته آینده ۲۷ فروردین در کویت میهمان الهلال است. با این خبر رقیب استقلال با لشکری از مصدومان به مصاف شاگردان شفر خواهد آمد. استقلال صعودش را به مرحله بعد قطعی کرده است و در این بازی برای اینکه بتواند به عنوان صدرنشین به مرحله بعد صعود کند، تلاش خواهد کرد.

پیش از این الهلال ۶ بازیکن خود به نام های حسن کادش، عبدالله الحافظ، سلمان الفرج، نواف العابد، سیروتی و کارلوس اردواردو را به خاطر مصدومیت در بازی با الاهلی از دست داده بود.

خبرگزاری فارس: روزنامه الریاضیه عربستان خبر داد که عبدالله عطیف، هافبک الهلال در دیدار شب گذشته تیمش با الاهلی مصدوم و مجبور به ترک زمین بازی شد.

——————-

خبرگزاری ایسنا: به دنبال ادعای شورشیان سوری مبنی بر حمله شیمیایی در دومای سوریه، وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد، گزارش‌ها درباره تلفات گسترده ناشی از این حمله وحشتناک است و اگر این حمله تایید شود نیازمند واکنش بین‌المللی است
این نهاد اعلام کرد نمی‌تواند وقوع حمله شیمیایی را تایید کند.

دیده‌بان حقوق بشر سوریه نیز اعلام کرد ۱۱ تن در دوما در نتیجه استنشاق دود برخاسته از سلاح‌های متعارف استفاده شده از سوی نیروهای ارتش سوریه دچار جراحت شدند و ۷۰ تن دچار مشکلات تنفسی شده‌اند.

این گروه مدعی شد در حمله مذکور ۱۰۰ تن کشته شدند.

هدر ناوئرت، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در بیانیه‌ای گفت: این گزارش‌ها وحشتناک هستند و چنانچه مورد تایید قرار بگیرند ما خواستار واکنش فوری جامعه بین‌المللی می‌شویم.

او با اشاره به سابقه استفاده از تسلیحات شیمیایی که به دولت بشار اسد، رئیس جمهور سوریه نسبت داده می‌شود، مدعی شد دولت سوریه و حامی آن یعنی روسیه باید مسوول باشند و”هرگونه حملات بیشتر باید فورا جلوگیری شود”.

خبرگزاری ایسنا: به دنبال ادعای شورشیان سوری مبنی بر حمله شیمیایی در دومای سوریه، وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد، گزارش‌ها درباره تلفات گسترده ناشی از این حمله وحشتناک است و اگر این حمله تایید شود نیازمند واکنش بین‌المللی است.

ناوئرت گفت: “روسیه با حمایت تزلزل‌ناپذیر از رژیم اسد نهایتا مسوول این حملات وحشیانه است.”

این بیانیه پس از آن منتشر شد که شنبه گروه شورشی سوری “جیش لااسلام”، نیروهای دولتی را به پرتاب بمب‌های بشکه‌ای حاوی مواد شیمیایی روی غیرنظامیان در غوطه شرقی متهم کرد؛ ادعایی که دمشق آن را رد کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *