مهر: مهدی ابراهیمی،  رئیس اداره آتش‌نشانی دامغان ضمن بیان اینکه فردی با هویت معلوم، ۱۱ فروردین ماه در سد شهید شاهچراغی دامغان غرق‌شده بود، ابراز داشت: سازمان آتش‌نشانی و پلیس پس از اطلاع نیروهای مربوط خود را بلافاصله به محل اعزام کردند
پیکر بی جان فرد غرق‌شده پس از بیرون کشیده شدن از آب به منظور طی مراحل قانونی و قضایی به سردخانه بیمارستان ولایت دامغان منتقل شد.

سد شهید شاهچراغی دامغان در ۱۵ کیلومتری شمال شهرستان دامغان واقع‌شده است.

رئیس اداره آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دامغان ادامه داد: فرد غرق‌شده ۵۵ ساله اصالتا اهل اراک و ساکن در شهر سمنان بوده که علت غرق‌شدگی فرد مورد نظر از سوی پلیس و مقامات قضایی در دست بررسی است.

وی بابیان اینکه در این عملیات از غواصان شهر ساری نیز کمک گرفته شد، افزود: پیکر بی جان این فرد ساعت ۱۷:۳۰ عصر دوشنبه ۱۳ فروردین از داخل آب‌های سد به بیرون کشیده شد.

مهر: مهدی ابراهیمی،  رئیس اداره آتش‌نشانی دامغان ضمن بیان اینکه فردی با هویت معلوم، ۱۱ فروردین ماه در سد شهید شاهچراغی دامغان غرق‌شده بود، ابراز داشت: سازمان آتش‌نشانی و پلیس پس از اطلاع نیروهای مربوط خود را بلافاصله به محل اعزام کردند.

——————-

ورزش سه: رسانه های اسپانیایی در چند هفته اخیر بار دیگر اخبار و شایعات زیادی در مورد انتقال لواندوفسکی به رئال منتشر کرده اند

ورزش سه: رسانه های اسپانیایی در چند هفته اخیر بار دیگر اخبار و شایعات زیادی در مورد انتقال لواندوفسکی به رئال منتشر کرده اند.

رئال یک درصد هم شانس جذب لواندوفسکی را ندارد

 گفته می شود که لواندوفسکی با رئال به توافقات اولیه دست یافته و حتی در پایان فصل قصد دارد به مدیران بایرن برای نشستن پای میز مذاکره با رئالی ها فشار وارد کند.

یوپ هاینکس، سرمربی بایرن که در نشست خبری بازی با سویا در دور رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان شرکت کرده بود، در پاسخ به سوالی درمورد شایعات پیرامون لواندوفسکی گفت:« رومینیگه(نایب رئیس) هفته پیش در این مورد خیلی صریح صحبت کرد. من هوینس و رومینیگه را به خوبی می شناسم و به همین دلیل هیچ شانسی به رئال برای جذب لواندوفسکی در فصل آینده نمی دهم.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *